Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Meedo evleniyor

Posted by

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi evlilik hazırlıkları yaparken ayrılmıştı.

Şeyma Subaşı’nın Meedo lakaplı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşaması magazin gündeminde bomba tesiri yaratmıştı.

Pahalı armağanlar ilgiyi bitirdi

Meedo’nun sık sık Subaşı’na aldığı kıymetli ikramlar günlerce magazin manşetlerini süslemiş ve tabir yerindeyse dudak uçuklatmıştı.

Bebek düştü

Haziran ayında ikinci defa anne olacağını duyuran Subaşı, kısa bir mühlet sonra yüksek gerilim nedeniyle bebeğini kaybetmişti.

İkili sonrasında alakalarını toparlayamamıştı. Meedo ile Şeyma Subaşı’nın bağı 1,5 yıl sürmüştü. Mart ayında münasebetlerini noktalamışlardı.

1 ayda unuttu

Şeyma Subaşı’nı çabuk unutan Meedo, 1 ay sonra gönlünü İsrailli model Eden Polani’ye kaptırmıştı. Geçtiğimiz hafta Paris’ta sevgilisiyle yemek yerken görülen Meedo, evlilik hazırlıklarına başlamıdığı öğrenildi.

“Şeyma’dan kurtuldum”

Yakın etrafına yeni ilgisinde çok keyifli olduğunu söyleyen Meedo’nun, “Şeyma’dan yeterli ki kurtuldum. Eden ile çok memnunum, yakın vakitte evlenmeyi düşünüyoruz” dediği argüman ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.