SHIB, BabyDoge ve FLOKI: 3 Büyük Haber Duyuruldu!

Posted by

Popüler meme coin’lerden olan Shiba Inu (SHIB), Baby Doge (BABYDOGE) ve Floki Inu (FLOKI) için, yakın zamanda çeşitli gelişmeler yaşandı. Büyük haberleri, aşağıda görebilirsiniz. İşte detaylar…

Shiba Inu geliştiricileri, Shiba Eternity için server kapasitesini yükseltiyor

Shiba Inu’nun önde gelen kart toplama oyunu Shiba Eternity, Vietnam’da piyasaya giriyor. Shiba Inu oyun ekibinin başkanı ve eski Activision Başkan Yardımcısı William Volk, geliştiricilerin tüm oyuncuları barındırmak için sunucu (server) kapasitesini 50 kat artırdığını ortaya koyuyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Shiba Inu, Vietnam’daki iOS kullanıcılarının Shiba Eternity’nin beta testine erişebileceği açıklandı. Özellikle, duyuruda Endonezya’ya seslenen lider Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, oyunun bir sonraki durağının Endonezya olduğuna dair spekülasyonları ateşledi.

Volk’un açıklamalarına bakılırsa, başlangıç oldukça etkileyici. Özellikle Volk, Android kullanıcıları için Beta Lansmanı yayınlandığında işlerin daha da heyecan verici hale geleceğini düşünmekte. Shiba Eternity oyunu, baş geliştirici Kusama’nın heyecanı ile Shiba Inu topluluğunda çok fazla heyecana neden oldu. Ekip, oyun geliştiricileri PlaySide Studios ile ortaklaşa bir şekilde, dokuz ayı aşkın bir süredir oyun üzerinde çalışıyor.

BabyDoge Swap testnet’i BNB Chain’de

BabyDoge geliştirici ekibi sonunda meme coin’in test ağının BNB Chain’de (eski adıyla Binance Smart Chain) yayına girdiğini duyurdu. Bir süredir kripto topluluğu, BabyDoge swap fonksiyonunun piyasaya sürülmesini bekliyor. BabyDoge, son birkaç yılda tercih edilen Dogecoin’in (DOGE) bir kopyasıdır. Kısa bir süre önce BabyDoge geliştirici ekibi topluluğa BNB Chain’de bir test ağı başlatacağına söz verdi. Şimdi, lansman zamanı geldi.

Ekip, iyi haberi resmi Twitter hesabı aracılığıyla yayınladı. Duyuruda ayrıca ücretsiz BabyDoge coin’lerinin nasıl basılacağına dair bir yönerge de yer aldı. BNB Chain’deki BabyDoge test ağı, coin’in ekosistemini iyileştirecek birkaç önemli kolaylık sunuyor. Bunlara DeFi işlevselliği, stake etme ve daha fazla merkeziyetsizlik dahildir. Swap protokolü aynı zamanda ücretsiz işlemleri de beraberinde getirecek.

FLOKI, Chainlink ile ortaklık kuruyor

Floki Inu, Chainlink Keepers hizmetinin token kilitleme protokolü FlokiFi Locker’a entegrasyonunu duyurdu. Mevcut yenilik, Floki Inu’nun hizmetlerinin performansını iyileştirme ve kullanıcı tabanını daha da genişletme amacının bir devamıdır. Chainlink Keepers ile, FlokiFi Locker aracılığıyla token kilitleme süreci hem daha hızlı, hem daha verimli hem de daha güvenli olması beklenmekte. Bu, iki kripto şirketi arasındaki ilk işbirliği değil. Floki Inu, Chainlink fiyat beslemesi hizmetini FlokiFi Locker’a entegre etmek için Chainlink ile daha önce çalıştı. Bu yenilik sayesinde, farklı ağlarda token kilitleme için doğru fiyatlar, FlokiFi Locker’da kullanılabilir hale geldi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.