Survivor’da ödül oyunu sırasında Nisa ve Sema gerilimi!

Posted by

Survivor All Star’ın 10 Mayıs Salı akşamı yayınlanan bölümü, nefes kesen mücadelelere sahne oldu. İki takım da sona doğru performanslarından ödül vermeden parkura çıkmaya devam ediyor. İki zorunlu vedanın ardından Survivor’da iki hafta boyunca eleme olmayacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı.

Dokunulmazlık olmayınca dün akşam ödül oyunu düzenlendi. Haftanın ikinci ödül oyununda ise kazanan hamburger menüsü yeme şansını elde etti.

NİSA – SEMA ARASINDA GERGİN ANLAR!

Oyunun ilk sayısı için Nisa ile Sema karşı karşıya geldi. Ancak Nisa, çektiği arabanın azizliğine uğradı ve parkurda kaldı. Sayıyı alan da Sema oldu. “Çekemiyorum” diyerek defalarca yere düşen Nisa’ya takım arkadaşları tepki gösterdi.

ÖDÜL OYUNUNDA TANSİYON YÜKSELDİ

Daha sonra Evrim ile ünlüler takımından Sema karşılaştı. Sema’nın oyun sonrası parkurla ilgili şikayetine Nisa’nın cevap vermesi sonrasında tansiyon bir anda yükseldi.?

“ÇOK APTAL BİR SORU!”

Sema’nın parkurla ilgili “Bir şey söyleyebilir miyim keşke bunu söyleseydiniz” cümlesine Nisa “Belli zaten yanıtını verdi. “Sus be sen!” diye Nisa’ya karşılık veren Sema sinirlerine hakim olamadı. “Biz orada konuşurken sen niye giriyorsun?” diyen Sema’ya Nisa, “Çünkü bu bana çok aptal bir soru geldi. Dört aydır buradayız, hangi tarafın üste geleceği belli” yanıtını verdi. “Sanane Nisa sanane” diye bağıran Sema, “Sana mı kaldı kimin aptal, kimin akıllı olduğu” dedi. Sema daha sonra arkadaşlarına dönerek, “Bu arada ben hala anlamadım” dedi.

“SENİ ÇUVAL GİBİ YERE SERERİM”

Zorlu ödül oyununa Hikmet’le Adem arasındaki gerginlik de damgasını vurdu. Oyun sonrası iki yarışmacının birbirine sözlü olarak sataşması sırasında zaman zaman ortam gerildi.

Hikmet’in Adem’e boksla ilgili söylediği bir söz sonrasında Adem, “Seni çuval gibi yere sererim, benim karşımda raunt geçemezsin” sözleriyle karşılık verdi.

ÖDÜLÜN SAHİBİ ÜNLÜLER

Kadınlar mücadelesini 8-6 ünlüler aldı ve tadım yapma hakkını elde etti. Erkekler yarışını da gönüllüler aldı ve yarışmacılar en iyiler turuna çıktı. En iyilerin çıktığı turda 2-2 takımlar berabere kaldı ve yarışmacılar bayrak oyununa çıktı. Ünlülerden Ayşe-Anıl, gönüllüler takımında da Hikmet- Nagihan oyuna çıktı. Ödülün sahibi ünlüler oldu.

 SURVİVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler, 2022 sezonunun en büyük ödülü için karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı sunumuyla ekrana gelen oyun, iki gün yapıldı. İlk gün oyununun kazananı gönüllüler olmuştu.

Haftanın büyük ödülü de İngiltere seyahati oldu. Seyahat kapsamında Hull City maçını da izleyecek olan kazanan takımı müthiş bir de sofra bekledi.

9 Mayıs Pazartesi günü ikinci oyununun kadınlar yarışını ünlüler aldı. Erkekler yarışının kazananı da ünlüler oldu. Böylece oyunu ünlüler takımı aldı. Final turunda ünlüler ve gönüllüler 4-4 berabere kaldı. Kader oyununa ise Adem-Berkan ikilisi çıktı. Berkan’ın sayısı ile büyük ödülün sahibi gönüllüler oldu.

HULL CITY TARAFTARLARIYLA BULUŞTULAR

Gönüllüler takımı, ilk olarak Hull City taraftarları ile bir araya geldi, ardından da takımın maçını izlediler. Maçın son bulmasının akabinde ise futbolcularla zaman geçirme fırsatı buldular. Takımın teknik hocası Şota Arveladze, Acun Ilıcalı ve de Survivor gönüllüler takımı keyifli bir sohbet fırsatı buldu. Yarışmacılar, Hull City’e ait ürünlerden satın aldı. Gönüllüler takımı Hull’da eğlenceli bir akşam geçirdi.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.